+48 882 059 691pn.-pt.: 9:00-18:00
Twój koszyk
124   

Obrazek z aniołkiem na Chrzest

pamiątka Chrztu Świętego

wybierz rozmiar :

11,5 x 10,5 cm nr kat.: 6732S/1F dostępność:  124 zł
16 x 15 cm nr kat.: 6732S/2F dostępność:  172 zł
21 x 19.5 cm nr kat.: 6732S/3F dostępność:  272 zł

nr katalogowy: 6732S/1F

dedykacja: do 100 znaków

dostępność: dostępny

124   
  • opis
  • dostawa
  • Uroczy obrazek srebrny serduszko z jasną ramką przedstawiający modlącego się Aniołka z umieszczonym z boku napisem "Do Ciebie, Boże rączki podnoszę...". Idealny prezent na okazję Chrztu, lub Roczku dla malucha, który swym blaskiem ozdobi każdy dziecięcy pokoik.
  • Produkt renomowanej włoskiej firmę Beltrami znanej z wyjątkowej dbałości o detal i wysoką jakość wykonania.
  • Obrazek wykonany jest w technologii PVD (Physical Vapour Deposition), pokryty cienką warstwą srebra przy wykorzystaniu innowacyjnego metalu szlachetnego o nazwie MIRO-SILVER. Srebrny wizerunek umieszczony jest na barwionej na biały kolor drewnianej podstawie.
  • Na powierzchnię elementów srebrnych nałożono delikatną powłokę bezbarwnego lakieru chroniącego przed działaniem śniedzi.
  • Obrazek przeznaczony do powieszenia na ścianie lub postawienia dzięki załączonej stopce.
  • Pamiątka zapakowana w oryginalne, estetyczne opakowanie producenta (usztywniony karton w szarych kolorach z logiem producenta).
DPD Inpost Poczta Polska
Przelewy24, PayU, PayPal, przelew tradycyjny, VISA / Mastercard (Przelewy24, PayU) 14 zł 14 zł 18 zł
darmowa wysyłka od 149 zł
płatność przy odbiorze 19 zł 19 zł 23 zł
darmowa wysyłka od 149 zł
czas dostawy (od dnia nadania) 1-2 dni 1-2 dni 3 dni
wysyłki zagraniczne Prosimy o kontakt w celu ustalenia indywidualnego kosztu wysyłki.

Tabliczka z dedykacją gratis

Bezpłatnie na życzenie klienta do srebrnego obrazka dołączamy aluminiową tabliczkę z dedykacją wykonaną techniką grawertonu. Tekst dedykacji należy podać w formularzu zamówienia w polu "uwagi do zamówienia". Wielkość tabliczki, a wraz z nią długość dedykacji ograniczona jest rozmiarem produktu.

Grawer gratis

Zobacz również

Zwroty

Niezależnie od wybranej formy płatności i wysyłki, przysługuje Ci możliwość odstąpienia od umowy zakupu i zwrot zakupionych towarów bez podawania jakichkolwiek powodów oraz bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów innych niż przewidziane przez przepisy prawa.

Możesz odstąpić od umowy (składając stosowne oświadczenie na piśmie lub na adres e-mail: zamowienia@viconti.pl) w terminie 30 dni od momentu otrzymania przesyłki. Kolejnych 14 dni (od momentu odstąpienia od umowy) masz na zwrot zakupionych towarów.

Pamiętaj, że koszt wysyłki zwrotnej leży po Twojej stronie. Zwrotu należy dokonać na adres: VICONTI, ul. Polna 9, 84-200 Bieszkowice, Polska. W ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy (lub niezwłocznie od momentu otrzymania zwracanych towarów) zwrócimy Ci koszty zakupionych towarów wraz z kosztem wysyłki (do wysokości kosztu najtańszej z oferowanych formy wysyłki). Szczegółowe informacje na ten temat zwrotów w regulaminie sklepu.

Reklamacje

W przypadku wad fizycznych lub niezgodności zakupionych towarów z umową przysługuje Ci prawo reklamacji przez okres 2 lat od zakupu na podstawie rękojmi. Zgłoszenia reklamacji należy dokonać na adres e-mail zamowienia@viconti.pl lub pisemnie na adres: VICONTI, ul. Polna 9, 84-200 Bieszkowice, Polska (prosimy załączyć dowód zakupu oraz numer zamówienia).

Przy zgłoszeniu reklamacji masz 3 opcje do wyboru: 1. wystąpić o obniżenie ceny, 2. odstąpić od umowy, 3. wystąpić o wymianę wadliwego produktu na pozbawiony wad. Mamy 14 dni aby ustosunkować się do Twojego żądania reklamacji, w przeciwnym razie uznaje się je za uzasadnione. W przypadku odstąpienia od umowy lub wymiany towaru na wolny od wad zwrotu wadliwego towaru należy dokonać na adres: VICONTI, ul. Polna 9, 84-200 Bieszkowice, Polska. Szczegółowe informacje na ten temat reklamacji w regulaminie sklepu.


Zapisz się na bezpłatny Newsletter,
aby otrzymać kod rabatowy 7%