+48 882 059 691pn.-pt.: 9:00-18:00
Twój koszyk
143   

Aniołek z latarenką

Obrazek srebrny z grawerem

wybierz rozmiar :

10 x 10 cm nr kat.: 6430/2w dostępność:  143 zł
14 x 14 cm nr kat.: 6430/2xw dostępność:  235 zł
19 x 19 cm nr kat.: 6430/3w dostępność:  367 zł

nr katalogowy: 6430/2w

dedykacja: do 100 znaków

dostępność: dostępny

143   
  • opis
  • dostawa
  • Srebrny obrazek z wizerunkiem Aniołka z latarenką czuwającego nad dzieckiem oraz podpisem Pamiątka Chrztu Świętego. Obrazek produkcji włoskiej - producentem jest włoska firma Beltrami należąca do światowej czołówki wytwórców wyrobów pamiątkarskich ze srebra.
  • Obrazek wykonany w technologii PVD, pokryty cienką warstwą srebra przy wykorzystaniu innowacyjnego metalu szlachetnego o nazwie MIRO-SILVER opatentowanego na teranie UE. Powierzchnia elementów srebrnych pokryta jest cienką warstwą bezbarwnego lakieru chroniącego przed śniedzeniem. Tył obrazka wykonany z barwionego na biały kolor drewna.
  • Do obrazka dołączone jest sztywne, kartonowe, pudełko firmy Beltrami w jasnym kolorze z delikatnym deseniem i logiem producenta.
  • Obrazek przeznaczony jest do powieszenia na ścianie lub do postawienia dzięki dołączonej stopce.
  • Obrazek z grawerem - na życzenie klienta z tyłu obrazka możemy umieścić tabliczkę z dedykacją wykonaną metodą grawertonu (tabliczka w kolorze białym, srebrnym lub złotym).
DPD Inpost Poczta Polska
Przelewy24, PayU, PayPal, przelew tradycyjny, VISA / Mastercard (Przelewy24, PayU) 14 zł 14 zł 18 zł
darmowa wysyłka od 149 zł
płatność przy odbiorze 19 zł 19 zł 23 zł
darmowa wysyłka od 149 zł
czas dostawy (od dnia nadania) 1-2 dni 1-2 dni 3 dni
wysyłki zagraniczne Prosimy o kontakt w celu ustalenia indywidualnego kosztu wysyłki.

Tabliczka z dedykacją gratis

Bezpłatnie na życzenie klienta do srebrnego obrazka dołączamy aluminiową tabliczkę z dedykacją wykonaną techniką grawertonu. Tekst dedykacji należy podać w formularzu zamówienia w polu "uwagi do zamówienia". Wielkość tabliczki, a wraz z nią długość dedykacji ograniczona jest rozmiarem produktu.

Grawer gratis

Zobacz również

Zwroty

Niezależnie od wybranej formy płatności i wysyłki, przysługuje Ci możliwość odstąpienia od umowy zakupu i zwrot zakupionych towarów bez podawania jakichkolwiek powodów oraz bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów innych niż przewidziane przez przepisy prawa.

Możesz odstąpić od umowy (składając stosowne oświadczenie na piśmie lub na adres e-mail: zamowienia@viconti.pl) w terminie 30 dni od momentu otrzymania przesyłki. Kolejnych 14 dni (od momentu odstąpienia od umowy) masz na zwrot zakupionych towarów.

Pamiętaj, że koszt wysyłki zwrotnej leży po Twojej stronie. Zwrotu należy dokonać na adres: VICONTI, ul. Polna 9, 84-200 Bieszkowice, Polska. W ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy (lub niezwłocznie od momentu otrzymania zwracanych towarów) zwrócimy Ci koszty zakupionych towarów wraz z kosztem wysyłki (do wysokości kosztu najtańszej z oferowanych formy wysyłki). Szczegółowe informacje na ten temat zwrotów w regulaminie sklepu.

Reklamacje

W przypadku wad fizycznych lub niezgodności zakupionych towarów z umową przysługuje Ci prawo reklamacji przez okres 2 lat od zakupu na podstawie rękojmi. Zgłoszenia reklamacji należy dokonać na adres e-mail zamowienia@viconti.pl lub pisemnie na adres: VICONTI, ul. Polna 9, 84-200 Bieszkowice, Polska (prosimy załączyć dowód zakupu oraz numer zamówienia).

Przy zgłoszeniu reklamacji masz 3 opcje do wyboru: 1. wystąpić o obniżenie ceny, 2. odstąpić od umowy, 3. wystąpić o wymianę wadliwego produktu na pozbawiony wad. Mamy 14 dni aby ustosunkować się do Twojego żądania reklamacji, w przeciwnym razie uznaje się je za uzasadnione. W przypadku odstąpienia od umowy lub wymiany towaru na wolny od wad zwrotu wadliwego towaru należy dokonać na adres: VICONTI, ul. Polna 9, 84-200 Bieszkowice, Polska. Szczegółowe informacje na ten temat reklamacji w regulaminie sklepu.


Zapisz się na bezpłatny Newsletter,
aby otrzymać kod rabatowy 7%