+48 882 059 691pn.-pt.: 9:00-18:00
Twój koszyk
97   

Obrazek srebrny komunijny dla chłopca

srebrna pamiątka

wybierz rozmiar :

5,8 x 7 cm nr kat.: 81123/0L COL dostępność:  97 zł
9 x 11 cm nr kat.: 81123/1L COL dostępność:  137 zł
12 x 14,5 cm nr kat.: 81123/2L COL dostępność:  199 zł

nr katalogowy: 81123/0L COL

dedykacja: do 100 znaków

dostępność: dostępny

97   
  • opis
  • dostawa
  • Koloryzowany srebrny obrazek komunijny w kształcie serca przedstawiający zatopionego w modlitwie chłopca. Doskonały prezent na Komunię Świętą dla chłopca, który będzie przypominać dziecku o tym wyjątkowym dniu w jego życiu. Pamiątka obok wartości sentymentalnej ma walory estetyczne - srebrna powłoka, którą jest pokryta będzie cieszyć swym blaskiem przez długie lata.
  • Obrazek pokryty cienką warstwą srebra próby 999 w technologii PVD (srebrna powłoka zostaje naniesiona na aluminiową formę). Dzięki technologii PVD, obrazki srebrne stają się jeszcze bardziej atrakcyjne i wytrzymałe, co czyni je idealnym prezentem dla osób ceniących sobie oryginalne i trwałe pamiątki. Dodatkowo powierzchnia elementów srebrnych pokryta jest cienką warstwą bezbarwnego lakieru chroniącego przed śniedzeniem.
  • Srebrny wizerunek umieszczony jest na wysokiej jakości drewnianej podstawie. Przeznaczony do powieszenia na ścianie lub postawienia dzięki załączonej stopce.
  • Produkt zapakowany jest w estetyczne, kartonowe pudełko w kolorze kremowym z logotypem Valenti na froncie.
  • Producentem jest założona w 1987 roku włoska firma Valenti & Co specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości pamiątek i ozdób ze srebra. Przywiązanie szczególnej uwagi do jakości produktów i dbałości o detal sprawia, że srebrne pamiątki tej marki są cenione przez klientów z całego świata.
DPD Inpost Poczta Polska
Przelewy24, PayU, PayPal, przelew tradycyjny, VISA / Mastercard (Przelewy24, PayU) 14 zł 14 zł 18 zł
darmowa wysyłka od 149 zł
płatność przy odbiorze 19 zł 19 zł 23 zł
darmowa wysyłka od 149 zł
czas dostawy (od dnia nadania) 1-2 dni 1-2 dni 3 dni
wysyłki zagraniczne Prosimy o kontakt w celu ustalenia indywidualnego kosztu wysyłki.

Tabliczka z dedykacją gratis

Bezpłatnie na życzenie klienta do srebrnego obrazka dołączamy aluminiową tabliczkę z dedykacją wykonaną techniką grawertonu. Tekst dedykacji należy podać w formularzu zamówienia w polu "uwagi do zamówienia". Wielkość tabliczki, a wraz z nią długość dedykacji ograniczona jest rozmiarem produktu.

Grawer gratis

Zobacz również

Zwroty

Niezależnie od wybranej formy płatności i wysyłki, przysługuje Ci możliwość odstąpienia od umowy zakupu i zwrot zakupionych towarów bez podawania jakichkolwiek powodów oraz bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów innych niż przewidziane przez przepisy prawa.

Możesz odstąpić od umowy (składając stosowne oświadczenie na piśmie lub na adres e-mail: zamowienia@viconti.pl) w terminie 30 dni od momentu otrzymania przesyłki. Kolejnych 14 dni (od momentu odstąpienia od umowy) masz na zwrot zakupionych towarów.

Pamiętaj, że koszt wysyłki zwrotnej leży po Twojej stronie. Zwrotu należy dokonać na adres: VICONTI, ul. Polna 9, 84-200 Bieszkowice, Polska. W ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy (lub niezwłocznie od momentu otrzymania zwracanych towarów) zwrócimy Ci koszty zakupionych towarów wraz z kosztem wysyłki (do wysokości kosztu najtańszej z oferowanych formy wysyłki). Szczegółowe informacje na ten temat zwrotów w regulaminie sklepu.

Reklamacje

W przypadku wad fizycznych lub niezgodności zakupionych towarów z umową przysługuje Ci prawo reklamacji przez okres 2 lat od zakupu na podstawie rękojmi. Zgłoszenia reklamacji należy dokonać na adres e-mail zamowienia@viconti.pl lub pisemnie na adres: VICONTI, ul. Polna 9, 84-200 Bieszkowice, Polska (prosimy załączyć dowód zakupu oraz numer zamówienia).

Przy zgłoszeniu reklamacji masz 3 opcje do wyboru: 1. wystąpić o obniżenie ceny, 2. odstąpić od umowy, 3. wystąpić o wymianę wadliwego produktu na pozbawiony wad. Mamy 14 dni aby ustosunkować się do Twojego żądania reklamacji, w przeciwnym razie uznaje się je za uzasadnione. W przypadku odstąpienia od umowy lub wymiany towaru na wolny od wad zwrotu wadliwego towaru należy dokonać na adres: VICONTI, ul. Polna 9, 84-200 Bieszkowice, Polska. Szczegółowe informacje na ten temat reklamacji w regulaminie sklepu.


Zapisz się na bezpłatny Newsletter,
aby otrzymać kod rabatowy 7%