Artykuły

07
10-18

FORGES - Sztuka dekoracji

FORGES Dekoracje to nowy sklep internetowy w naszej grupie, gdzie tematyką odchodzimy od srebrnych wyrobów jubilerskich i pamiątkarskich. Jednak nie specjalnie daleko, bo nadal pozostajemy wśród wyrobów klasy PREMIUM, skierowanych do klienta, dla którego wyjątkowy design, piękno orazjakość wykonania stanowią najwyższą wartość.

 

Listwy Creativa

 

W ofercie FORGES Dekoracje znajdziesz kompletną kolekcję sztukaterii cenionej marki Crativa by Cezar. Producenta, który mimo swojego młodego wieku, zyskał sobie wielu oddanych klientów doceniających wysoką jakość wykonania oraz wyjątkowe wzornictwo.

Podstawę asortymentu Creativa by Cezar stanowią listwy przypodłogowe wykonane z polistyrenu utwardzonego, dzieki któremu charakteryzują się wyjątkową lekkością, odpornością na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Bogactwo wzorów i wariantów kolorystycznych profili sprawi, że coś dla siebie znajdzie zarówno miłośnik nowoczesnego, minimalistycznego wzornictwa jak i klasycznego, bogatego w ozdobniki stylu.

 

Kranisze Creativa

 

Specjalną grupą w ofercie Crativa stanowią produkty innowacyjne, pozwalającą tworzyć niecodzienne wnętrza - wnętrza z charakterem. Taką propozycją jest linia maskownic karnisza, na którą składają się modele Creativa LK-01, LK-02, LK-03 ze specjalnie zaprojektowanym w profilu kanałem na listwę oświetleniową LED, która podświetlając tkaninę nadaje wnętrzu wyjatkowy charakter i wprowadza niepowtarzalny nastrój.

Listwy karniszowe Creativa można łączyć z innymi dekoracjami przysufitowymi, dzięki czemu doskonale sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych jak i tych o klasycznym charakterze.

 

Odwiedź www.forges.pl

 

Zapisz się na bezpłatny Newsletter,
aby otrzymać kod rabatowy 7%

zapisz się